1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dergi Fuarı Yarın Açılıyor

Dergi Fuarı Yarın Açılıyor

Dergi Fuarı Yarın Açılıyor
A+A-

Türkiye'de dergiler için düzenlenen tek fuar olma özelliğini taşıyan Türkiye Dergi Günleri yarın kapılarını okuyuculara açıyor. Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri Birliği'nin işbirliği ve Türk

Türkiye'de dergiler için düzenlenen tek fuar olma özelliğini taşıyan Türkiye Dergi Günleri yarın kapılarını okuyuculara açıyor.
Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri Birliği'nin işbirliği ve Türkiye Yazarlar Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen fuarın açılışına Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Dergi Editörleri Birliği Başkanı Süleyman Karakaş ve dergilerin editörleriyle okuyucuları katılacak. 19-23 Aralık tarihleri arasında saat 10.00 ile 20.00 arasında katılımcıların ziyaret edebileceği Türkiye Dergi Günleri'nde birçok etkinlik gerçekleştirileceği belirtildi.
Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde İETT Müzesi'nde düzenlenecek olan fuarda, farklı kategorilerdeki dergileri aynı çatı altında ziyaret edilebilecek. İstanbullulara özgün bir kültür şöleni sunacak olan fuara yoğun bir ziyaretçi akını olması bekleniyor.
(HO-Y)

18.12.2012 17:13:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT