1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dereağzı İhaleye Çıkıyor

Dereağzı İhaleye Çıkıyor

Dereağzı İhaleye Çıkıyor
A+A-

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özsümer, Dereağzı mevkii ile ilgili ihalenin 2 aya kadar yapılacağını söyledi. Yalova Belediye Meclisi şubat ayı toplantısının son oturumunda daha önceden öze

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özsümer, Dereağzı mevkii ile ilgili ihalenin 2 aya kadar yapılacağını söyledi.
Yalova Belediye Meclisi şubat ayı toplantısının son oturumunda daha önceden özel bir firma tarafından tersane olarak kullanılan Dereağzı mevkiinin günü birlik tesis alanı olarak kiralanması için riyasete yetki verdili. Bu alanla ilgili bilgi veren Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özsümer, 2 aya kadar ihaleye çıkacağını dile getirdi.
Evvela kiralama şartlarının belirleneceğinin altını çizen Özsümer, "Dereağzı ile ilgili bir çok talep geliyor. Ama burası planda günü birlik tesis alanı olarak geçiyor. Bu arazi kiralama ihalesine çıkılacak ve burayı alan firma da plana uygun olarak günübirlik tesis yapacak. Ama önce encümen gündemine gelecek ve tartışılacak. Kiralama şartları netleşecek. Ardından ihale ilanına çıkacağız. Açık ihale usulü ile ihale edeceğiz. 2 aya kadar burasının ihalesinin tamamlanacağını düşünüyorum. Burası tamamlandığında Yalova turizmine hizmet edecek bir yer olacak" dedi.
(SÇ-MŞ)

07.02.2013 16:18:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT