1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Derbi Sonrası Bartın Polisi Aldı Bartın

Derbi Sonrası Bartın Polisi Aldı Bartın

Derbi Sonrası Bartın Polisi Aldı  Bartın
A+A-

Yılın son derbisinde geçtiğimiz akşam Galatasaray, Fenerbahçe ile TT Arena stadında karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın galibiyeti Galatasaray olurken maç sonunda Bartınlı Galatasaray taraftarları h

Yılın son derbisinde geçtiğimiz akşam Galatasaray, Fenerbahçe ile TT Arena stadında karşı karşıya geldi.
Karşılaşmanın galibiyeti Galatasaray olurken maç sonunda Bartınlı Galatasaray taraftarları hükümet caddesinde toplanarak Galatasaray bayrağı açtı. Büyük şölen halinde geçen kutlamada Galatasaray taraftarı gecenin geç saatlerine kadar sokakarda galibiyetin sevincini yaşadı. Bartın Emniyet Müdürlüğü tarafınca maç öncesi ve maç sonrası iki takım taraftarlarının her hangi bir olumsuzluğa sebep olmaması için geniş güvenlik önlemleri alındı. Bartın'da maç izlenen cafe ve kahvehanelerde polis ekipleri güvenliği sağlamak için hazır bekledi.
Bartın Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, maç öncesi ve sonrası iki takım taraftarlarının her hangi bir taşkınlığa sebep olmaması için gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını vurguladı. Müdür Altınok, "16 Aralık 2012 tarihinde oynanan Galatasaray, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Emniyet Müdürlüğü olarak gerekli önlemler alındı. Maç öncesi ve sonrası Emniyet amirleri, baş komiserler, çevik kuvvet ekibimiz ve oluşan araç konvoyunda her hangi bir kazaya meyil vermemek için trafik ekiplerimizde olmak üzere toplam 70 polis memurumuz görev yaptı. Dağılım sonrasında emniyet kayıtlarına intikal eden her hangi bir olumsuz olay yaşanmadı. Zaten ekiplerimizde olay çıkmaması için gerekli güvenliği almıştı. İki takım taraftarına da centilmence kutlama yaparak sorunsuz bir şekilde dağıldıkları içinde teşekkür ederim. Kutlama şöleninde görev alan emniyet mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ederim" dedi.
(DK-OA-Y)

17.12.2012 12:38:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT