1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Denizli'de Sürücülere Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Denizli'de Sürücülere Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Denizlide Sürücülere Ceza Yağdı  Emrah Varol    Denizli
A+A-

Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün yaptığı denetimlerde 4 bin 797 araç kontrol edilirken, özellikle hız ihlalinden sürücülere ceza kesildi. Denizli Emniyet Müdürlüğ

Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün yaptığı denetimlerde 4 bin 797 araç kontrol edilirken, özellikle hız ihlalinden sürücülere ceza kesildi.
Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü 18 24 Ocak tarihleri arasında yapılan trafik denetimleri ile ilgili rakamları açıkladı. Belirtilen tarihlerde 4 bin 797 aracın kontrol edildiği belirtilen açıklamada 381 araç sürücüsüne hız ihlalinden, 18 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlalinden, 3 araç sürücüsüne duraklama ve park etmenin yasak olduğu yerlere park etmekten,12 araç ve motosiklet sürücüsüne emniyet kemeri ve kask takmamaktan, 19 araç sürücüsüne ehliyetsiz yetersiz ehliyet ve alkollü olarak araç kullanmaktan,84 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan,16 araç sürücüsüne durak harici ve fazla yolcu almaktan, 66 sürücü ve firmaya arızalı takograf ile taşıma sınırı üzerinde yük almaktan ceza kesilirken, 24 aracın da çeşitli eksiklik ve sebeplerden dolayı trafikten men edildiği açıklandı.
Ayrıca belirtilen tarihlerde 15 kazanın meydana geldiği kaydedildi.
(EV-SÇ-Y)

25.01.2013 14:35:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT