1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Denizli'de Sürücülere Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Denizli'de Sürücülere Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Denizlide Sürücülere Ceza Yağdı  Emrah Varol    Denizli
A+A-

Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün yaptığı denetimlerde 4 binden fazla araç kontrol edilirken, sürücülere ceza yağdı. Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetle

Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün yaptığı denetimlerde 4 binden fazla araç kontrol edilirken, sürücülere ceza yağdı.
Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü 28 Aralık 2012-3 ocak 2013 tarihleri arasında yapılan trafik denetim sonuçlarını açıkladı. Buna göre bu tarihler arasında 4 bin 663 araç kontrol edilirken, 350 araç sürücüsüne hız ihlalinden,26 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlalinden, 5 araç sürücüsüne seyir halinde cep telefonu kullanmaktan, 15 araç ve motosiklet sürücüsüne emniyet kemeri ve kask takmamaktan, 27 araç sürücüsüne ehliyetsiz, yetersiz ehliyet ve alkollü olarak araç kullanmaktan, 6 araç sürücüsüne filmli cam kullanmaktan, 67 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan, 24 araç sürücüsüne durak harici ve fazla yolcu almaktan,55 sürücü ve firmaya arızalı takograf ile taşıma sınırı üzerinde yük almaktan, 105 araç sürücüsüne de değişik maddelerden olmak üzere 680 sürücüye ceza kesildi. Bu tarihlerde 27 araç trafikten men edilirken, 19 sürücüye de suç tutanağı tanzim edilerek idari para cezası uygulandığı açıklandı.
Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ayrıca bu tarihler arasında 12'si yaralamalı,11'i maddi hasarlı olmak üzere 23 trafik kazası meydana geldiğini açıkladı.
(EV-SK-Y)

05.01.2013 12:06:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT