1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Denizli'de İntiharı Polis Önledi

Denizli'de İntiharı Polis Önledi

Denizlide İntiharı Polis Önledi
A+A-

Denizli'de bir kişi, İstanbul'daki eşinin yanına gitmek için parası olmadığını söyleyerek çatıya çıktı. Şahıs, polislerin uzun süren ikna çabaları sonunda aşağı indirildi. Denizli'de oturan Serkan

Denizli'de bir kişi, İstanbul'daki eşinin yanına gitmek için parası olmadığını söyleyerek çatıya çıktı. Şahıs, polislerin uzun süren ikna çabaları sonunda aşağı indirildi.
Denizli'de oturan Serkan D isimli şahıs, bir süredir ekonomik sıkıntı yaşadığını ileri sürerek Adalet Mahallesi'ndeki bir inşaatın çatısına çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve ambulans ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri inşaatın altına hava yastığı açarken, polis de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.
Denizli Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler çatıya çıkarak Serkan D isimli vatandaşı ikna etmeye çalıştı. Serkan D, eşinin İstanbul'a gittiğini, kendisinin de yanına gitmek istediğini ancak maddi durumu yetersiz olduğu için gidemediğini söyledi.
Polis ekipleri, uzun süren uğraş sonunda şahsı ikna ederken, şahsın bir gece önce de aynı inşaata çıkarak intihar etmeye kalkıştığı iddia edildi.
(EV-SK-HO-Y)

21.01.2013 16:05:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT