1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Denizli'de Evlilik Okulu 46 Mezun Daha Verdi

Denizli'de Evlilik Okulu 46 Mezun Daha Verdi

Denizlide Evlilik Okulu 46 Mezun Daha Verdi
A+A-

Denizli Belediyesi'nin, 'Ailemi Seviyorum Projesi' kapsamında yer alan evlilik okulunda 9'uncu dönem tamamlandı. Denizli Belediyesi Kent Konseyi Hizmet Binası'nda verilen kursun haftada iki gün, to

Denizli Belediyesi'nin, 'Ailemi Seviyorum Projesi' kapsamında yer alan evlilik okulunda 9'uncu dönem tamamlandı.
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Hizmet Binası'nda verilen kursun haftada iki gün, toplam 16 saat devam ettiğini ve kursta sağlıklı bir toplum için evlilik müessesesinin öneminin vurgulandığını belirten Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, "Ailemi Seviyorum projemiz Türkiye'ye örnek oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı projemizi değerlendirdi. Şu an birkaç ilde uygulama yapılıyor ve genele doğru yayılıyor. Yakın gelecekte ülke genelinde projemiz hayat bulacak. Aile kurumu toplumumuzun en önemli kurumudur, insanın içindeki hücreler gibidir. Eğer evlilik kurumları sağlıklı olur sağlıklı şekilde sürdürülürse, mutlu ailelerin mutlu çocukları olur ve yaşam bu şekilde devam eder. Başta yola çıkılırken evlilik nedir, beklentiler neler olmalıdır, karşımıza çıkan sorunlar olduğunda nasıl aşarız noktasında öncelikle bilgi sahibi olmak gerekir. Bu durum karşımıza çıkacak sorunların çözümünde önemlidir" dedi.
Başkan Zolan, konuşmasının ardından kursiyerlere sertifikasını verdi. Düğün hazırlığı yapan ve davetiye bastıran çiftler de Başkan Zolan'ı düğünlerine davet etti.
(EV-SK-Y)

04.02.2013 14:59:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT