1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Denizli'de Bir Genç, Kız Arkadaşına Yılın Son Günü Romantik Bir Evlenme Teklifi Etti

Denizli'de Bir Genç, Kız Arkadaşına Yılın Son Günü Romantik Bir Evlenme Teklifi Etti

Denizlide Bir Genç, Kız Arkadaşına Yılın Son Günü Romantik Bir Evlenme Teklifi Etti
A+A-

Denizli'de bir genç, 10 aydır kız arkadaşı olan genç kıza 2012 yılının son saatlerinde romantik bir evlenme teklifi etti. Özel iki ayrı şirkette pazarlama bölümünde çalışan Mehmet Maşa (26) ve Zeli

Denizli'de bir genç, 10 aydır kız arkadaşı olan genç kıza 2012 yılının son saatlerinde romantik bir evlenme teklifi etti.
Özel iki ayrı şirkette pazarlama bölümünde çalışan Mehmet Maşa (26) ve Zeliha Almaz (24) işyerinde tanıştılar. Daha sonra birbirini seven iki genç, yaklaşık 10 aydır aşk yaşamaya başladı. Mehmet Maşa, evlenmek istediği kız arkadaşı Zeliha Almaz için romantik bir evlilik teklifi hazırladı. Akkonak Mahallesi'nde arkadaşının berber dükkanı önüne masa kuran Mehmet Maşa, heyecanla kız arkadaşını beklemeye başladı. Kız arkadaşı Zeliha Almaz, çalıştığı şirketin servisinden indiğinde gözlerine inanamadı. Mehmet Maşa'ya sarılan genç kız heyecandan gözyaşı dökmeye başladı. El ele tutuşan çift kendileri için hazırlanan masaya oturdu. Burada cebinden alyansı çıkaran Mehmet Maşa diz çökerek evlenme teklifi etti. Erkek arkadaşının romantik evlenme teklifinden oldukça etkilenen Zeliha Almaz, bir yandan gözyaşı dökerken bir yandan evet diyerek teklifi kabul etti. Çift daha sonra keman eşliğinde ilk danslarını etti.. Çevredeki vatandaşların da alkışlarla destek verdiği çift büyük mutluluk yaşadıklarını söylediler. Teklifi hazırlayan Mehmet Maşa, bu teklif için 10 aydır düşündüğünü belirterek, "Böyle bir şey aklıma geldi. Sevdiğim için bunu yapmak istedim. Yeni yılın böyle başlayıp bu şekilde mutlu devam etmesi için 2012'nin son gününde evlenme teklifi ettim. İnşallah hep mutlu oluruz" dedi.
Tekliften dolayı çok şaşırdığını kaydeden Zeliha Almaz ise ömür boyu mutlu olmak istediklerini söyledi.
(EV-Eİ-Y)

31.12.2012 20:32:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT