1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Denizbank Yönetcilerinden Başkan Ergün'e Ziyaret

Denizbank Yönetcilerinden Başkan Ergün'e Ziyaret

Denizbank Yönetcilerinden Başkan Ergüne Ziyaret
A+A-

Denizbank Ege Bölge Müdürü Semih Şenbakar, Denizbank Sanayi Şube Müdürü Danyal Hamitoğulları ve Bireysel Satış Müdürü Şermin Sarıca Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Ziyarette beled

Denizbank Ege Bölge Müdürü Semih Şenbakar, Denizbank Sanayi Şube Müdürü Danyal Hamitoğulları ve Bireysel Satış Müdürü Şermin Sarıca Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Ziyarette belediye mali danışmanı Soner Adalıer de hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, sözlerine göreve geldiği ilk yıl mali sıkıntı yaşayan Manisa Belediyesi'ne destek oldukları için Denizbank'a teşekkür ederek başladı. Yıllarca gerek Manisaspor Başkanlığı döneminde gerekse ticaret hayatında Denizbank ile çalışma içerisinde olduklarını belirten Başkan Ergün, "Manisa Belediyesi'nde göreve geldiğimiz ilk sene yani en sıkışık olduğumuz dönemde bize kucağını ilk açan banka Denizbank olmuştur. O günün şartlarında çok fazla olmasa da 3,5 Milyon TL civarında nakit sağlandı. Elbette bu bizim önümüzü açan bir girişimdi. O yüzden Denizbank'ın bizde farklı, güzel bir yeri vardır. Bu anlamda bize verdiğiniz güven için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kredi limitlerinin Milyon TL bazında 7,5'lardan 28'lere yükselmiş olması bizim için de gurur vericidir. Sonuç olarak Manisa Belediyesi neredeydi; nerden nereye geldi, bunları takip edenler bilirler" dedi.

"MANİSA EN İYİ BİLANÇOYA SAHİP BELEDİYELERDEN"
Denizbank Sanayi Şube Müdürü Danyal Hamitoğulları da, kendilerini ağırladıkları için Başkan Ergün'e teşekkür ederek, Manisa'nın 5 yıl öncesine göre iyi yönde bir değişim yaşadığını belirtti. Hamitoğulları, şöyle konuştu: "Manisa gerçekten değişiyor. Baktığımız zaman 5 yıl öncesine göre kentte inanılmaz bir değişim söz konusu. Elbette bu sizin başkanlığınızdaki Manisa Belediyesi'nin hizmetlerinden kaynaklanıyor. Bu açıdan her şey için çok teşekkür ediyoruz" dedi. Ayrıca Hamitoğulları mali açıdan güçlü olan Manisa Belediyesi'nin kredi limitinin Milyon TL bazında 28'e yükselmiş olmasının belediyeler arasında en iyi bilançolardan birini oluşturduğunu belirtti. Başkan Ergün de Manisa'daki değişimi dile getiren yetkililere teşekkür ederek, "Elbette Manisa yıllardır İzmir'in getirdiği sıkıntıların altında kalmış, sosyal donatı alanlarının eksikliğini yaşayan bir kentti. Bu anlamda bu alanların çoğalması için çalışmalar yaptık. Her geçen gün de üzerine koyarak değişimi devam ettiriyoruz. En basit örneği gece 8'den sonra dışarı çıkamayan insanlarımız artık bayanlarımız da dahil gecenin geç saatlerine kadar rahatça dışarı çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra 57 mahalleye hizmet götürme sorumluluğumuzu da yerine getirdik. Daha büyük projelerin de startını vererek, halkımıza hak ettiği hizmetleri verebilmenin çabasındayız."
(YB-ERG-Y)

23.01.2013 18:00:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT