1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Deniz Ticaret Odası Müdürlüğüne, Çelebi Getirildi

Deniz Ticaret Odası Müdürlüğüne, Çelebi Getirildi

Deniz Ticaret Odası Müdürlüğüne, Çelebi Getirildi
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Bölgesi Şube Müdürlüğüne kurumun uzun süredir çeşitli görevlerinde bulunan Yelda Çelebi getirildi. Batı Karadeniz'de bulunan limanla

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Bölgesi Şube Müdürlüğüne kurumun uzun süredir çeşitli görevlerinde bulunan Yelda Çelebi getirildi.
Batı Karadeniz'de bulunan limanlara ve gemi acenteleri ile armatörlere hizmet veren Deniz Ticaret Odası'nın yıllardır Müdürlüğünü yapan Yalçın Akın'ın emekliye ayrılmasından sonra boşalan bu göreve getirilen Çelebi çalışmalara başladı.
Yönetim Kurulu Başkanlığını İrfan Erdem'in ikinci Başkanlığını ise Ali Doğru'nun yaptığı odada, denizcilik sektörüne yönelik faaliyetler aralıksız olarak devam ederken, Çelebi'nin bu göreve getirilmesi ile birlikte yönetim kurulunun kararları doğrultusunda faaliyetlerini sürdüreceği kaydedildi.
Çelebi, Deniz Ticaret Odası Müdürlüğü gibi onurlu bir görevin kendisine verilmesinden ötürü duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, 2002 yılından buyana Batı Karadeniz'e hizmet veren Odaların çalışmalarının aynı kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.
(HH-SA)

08.02.2013 12:19:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT