1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Deniz Seki'nin Manitasından Sürpriz Yardım!

Deniz Seki'nin Manitasından Sürpriz Yardım!

Deniz Seki'nin Manitasından Sürpriz Yardım!
A+A-

Ünlü Güzel Deniz Seki'nin sevgilisi, güzel şarkıcı Deniz Seki'nin adına sürpriz bir yardımda bulundu. Uyuşturucu ile başı belada olan Deniz Seki'nin canım aşkım diye hitap ettiği iş adamı sevgilisi Faruk Salman, geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren gence

Ünlü Güzel Deniz Seki'nin sevgilisi, güzel şarkıcı Deniz Seki'nin adına sürpriz bir yardımda bulundu. Uyuşturucu ile başı belada olan Deniz Seki'nin canım aşkım diye hitap ettiği iş adamı sevgilisi  Faruk Salman, geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren gence umut oldu. Haberi duyan Seki ise avukatları aracılığıyla bir mesaj yayınlayarak mutlu olduğunu ve teşekkür ettiğini açıkladı.

Aylar önce tutuklanan Deniz Seki'ye nişanlısı Faruk Salman çok güzel bir jest yaptı. Uyuşturucu temin etme suçundan 6 yıl hapis cezası alan Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman trafik kazasında bacağını kaybeden gence protez bacak aldı. 

Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman, geçirdiği bir trafik kazası yüzünden bacağı kesilen 29 yaşındaki bir gence protez bacak satın aldı. Salman, bu iyiliği Seki için yaptığını belirterek “Deniz için hayır yaptım” dedi. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan cezaevinde bulunan Deniz Seki, nişanlısının bu jestine menajeri Özgür Aras aracılığıyla teşekkür etti.


Şarkıcı, “Beni bu zor günlerimde hiç yalnız bırakmayan canım aşkıma, benim adıma yaptığı duyarlı davranıştan dolayı çok teşekkür ediyorum. Beni burada çok mutlu etti” açıklamasını yaptı.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT