1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Demirtaş, Memurlarla Bir Araya Geldi

Demirtaş, Memurlarla Bir Araya Geldi

Demirtaş, Memurlarla Bir Araya Geldi
A+A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediyede çalışan memurlarla onuruna verilen yemekte bir araya geldi. Kamu-Sen'e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Cemal Kasa, Bem-Bir-Sen

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediyede çalışan memurlarla onuruna verilen yemekte bir araya geldi.
Kamu-Sen'e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Cemal Kasa, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Ali Özmen, Burhan Taş, Kamuran Toker, Ahmet Seven, Başkan Danışmanı Şerif Mırık, daire müdürleri ve memurların katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik havası hakimdi. Yaklaşık 250 memurun eksiksiz olarak katıldığı programda memurlar adına konuşan Hukuk İşleri Müdürü Ahmet Önder, siyasi görüş gözetmeksizin adaletli bir yönetim anlayışı sergileyen Başkan Necattin Demirtaş'a tüm çalışanlar adına teşekkür etti.
Onuruna verilen yemekte konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Tüm çalışanların eksiksiz olarak katılım sağladığı programda özlenen bir tabloyu gördüğünü ve çok duygulandığını ifade etti Göreve geldiği günden bugüne tüm çalışanların aidiyet duygusuna sahip olması gerektiğine vurgu yaptığını ifade eden Demirtaş, "Bugün burada çok güzel bir birliktelik sağlamışsınız. Bu birliktelik beni oldukça duygulandırdı. Sizin bu güçlü birlikteliğiniz olduğu müddetçe hizmetteki kalitemiz daha da artacaktır" dedi.
Çalışanların kendi çalıştığı kurumuna ''Ben nasıl katkı sağlamalıyım düşüncesini benimsemesi'' gerektiğinin altını çizen Başkan Demirtaş, "Fikirler benim için çok önemli. Her fikir uygulama alanı bulamayabilir. Ama düşünceler ve fikirler değerlidir. Düşünmek, üretmek, katkı sağlamak çok önemlidir. Bir kurumda, yanlış adam ve kötü adam olduğuna inanmıyorum. Yanlış insanların çok olduğuna da inanmıyorum. Her çalışan kendi mesleki bilgisi ve yeteneği ile ilgili yaşadığı ilçeye katkıda bulunmalıdır. Öyle düşünmelidir. Herkes işin bir ucundan tutmalı. Belediyenin projelerine ve çalışmalarına destek vermelidir" diye konuştu.
Konuşmanın ardından Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şube Başkanı Cemal Kasa, Başkan Necattin Demirtaş'a Samsunspor atkısı ve forması hediye etti.
(SAM-SLH-Y)

17.01.2013 16:03:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT