1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Demirel'den Demir Yolu Sergisi

Demirel'den Demir Yolu Sergisi

Demirelden Demir Yolu Sergisi
A+A-

CHP eski Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Bursa'ya demir yolu gelmesi için verdiği mücadeleleri anlatan fotoğrafları sergiledi. Tayyare Kültür Merkezi'nde açılan sergide Demirel'in demir yolu mücad

CHP eski Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Bursa'ya demir yolu gelmesi için verdiği mücadeleleri anlatan fotoğrafları sergiledi.
Tayyare Kültür Merkezi'nde açılan sergide Demirel'in demir yolu mücadelesini anlatan fotoğraflar yer aldı. Sergi açılışına CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, CHP İl Başkanı Metin Çelik, partililer ve çok sayıda davetli katıldı. Demir yolu projesi için 39 il, 8 ilçe ve 77 bin kilometre yol kat eden Demirel, yürüyüşlerinde çekilen fotoğrafları, "Kemal Demirel ile Bursa'dan Türkiye'ye uzanan raylar arasında geçen 16 yıl" adı altındasergiledi.
Her fotoğrafta ayrı bir hatırasının olduğunu belirten Demirel, "Hiçbir şey tek başına başarılamaz, ben bugünlere ailemin sayesinde geldim. Her zaman yanımda oldular. Bugün de yanımda olan aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayal dediler, rüya dediler, fakat bıkmadan, usanmadan birçok yeri gezdik, birçok yürüyüş yaptık" dedi.
(MŞ)

26.01.2013 16:41:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT