1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Demirci Eğitim Fakültesi'nden Örnek Davranış

Demirci Eğitim Fakültesi'nden Örnek Davranış

Demirci Eğitim Fakültesinden Örnek Davranış
A+A-

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü öğrencileri Uğur Diner, Mehmet Şirin Akman ve Gökhan Kara, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında öğretim görevlisi Gül

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü öğrencileri Uğur Diner, Mehmet Şirin Akman ve Gökhan Kara, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında öğretim görevlisi Gülbin Kıyıcı'nın rehberliğinde Kitap Toplama Kampanyası düzenlendi. Kampanyada toplanan kitaplar Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa Bakaç'ın katılımıyla Bitlis'in Ahlat ilçesindeki İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'na gönderildi.
Kitapları göndermek için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nun seçilmesinin sebebini açıklayan Prof.Dr. Mustafa Bakaç, "Fakültemizden mezun Türkçe öğretmeni Seda Tuç, bu okulda ilköğretim sınıflarında okuma kitabına ihtiyaç olduğunu bildirdi. Biz de bu nedenle oradaki ihtiyacı gidermek istedik" diye konuştu.
Fakülte Dekanı Prof. Dr. Bakaç, eğitim ve öğretimde kitabın önemini vurgularken, kampanyayı düzenleyen öğrencilere ve öğretim görevlisi Gülbin Kıyıcı'ya teşekkür etti.
(KA-ERG-Y)

16.01.2013 15:52:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT