1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet akalın'dan sürpriz açıklamaar ve kendi ağzında güzel nağmeler..

Demet akalın'dan sürpriz açıklamaar ve kendi ağzında güzel nağmeler..

Demet akalın'dan sürpriz açıklamaar ve kendi ağzında güzel nağmeler..
A+A-

Ünlü sanatçı Demet akalın katıldığı aramızda kalsın programında kendisi ve evliliği hakkında flaş ve önemli açıklamalarda bulundu.Güzel şarkıcı Demet akalın ağzından samimi sözler döküldü. Kurt ve kendisi hakkında ..

Ünlü şarkıcı Demet akalın bir katıldığı programda aramızda kalsında kendisi ve eşi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı ve evliliği ile ilgiili neler söyledi.Ünlü sanatçı Demet akalın katıldığı aramızda kalsın programında kendisi ve evliliği hakkında flaş ve önemli açıklamalarda bulundu.

Hafta içi hergün yayınlanan  tv8 ekranlarından seyircisi ile buluşan aramızda kalsın programına konuk popüler yıldız Demer akalın eşi okan kurt ile hayatları ve evlilikleri üzerine samimi itiraflar söyledi.

 

Eşi hakkında ve evlilikler hakkında çarpıcı söylemler yapan demet akalın eşi okan kurttun çok titiz olduğunu ve günde 3 defa duş aldını ve kıyfet konusunda da son derece seçiçi olduğunu açıkladı. Ünlü şarkıcı uzun zamandır tatile çımadıklarının ve  albümü için ne çalışmalar yaptığını ve güzel yemekler için mahareteli olduğunu dile getirdi.


Aramızda kalsın programında konuk olarak katılan şarkıcı canlı performans yaptı ve şerkıları ile herkesi büyüledi. Ve şarkıları e performansı hakkında şarkılarını söylerken kimseyi yanında istemediğini söyleyerek çalışmalar ve hazırlık yaptığını söyledi.

Hoş bir sohbetin gerçekleştiği programda; Demet Akalın samimiyeti ve içtenliği ile tüm soruları cevapladı ve izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattıUzun zamandır konuşulan konulardan biri olan Hande Yener ile ilgili de açıklamalar yapan Demet Akalın,  Hande Yener ile küs olmadığını karşılaşırsa selam vereceğini asla aynı masaya oturmam dediği insanların olduğunu ama bu kişinin Hande Yener olmadığını söyledi.
 

demet.jpg

 

Demet Akalın Biyografisi
Model ve pop müzik şarkıcısı. Gölcük'de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te büyük başarıyla bitirdi. Ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden lise diplomasını büyük mutlulukla aldı.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi...

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk'te mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..

Başardığını düşündüğü bir zamanda "hadi bir albümün olsun" dedi ve "SEBEBİM" adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti.

Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu exstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu.

Sonrası mı? "UNUTTUM" dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyo ya dedirtti.....

Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor..

Demet Akalın 2006 yılında çıkardığı “Kusursuz 19” albümünü için MÜ-YAP'tan altın ödül aldı. Yine 2006 yılında Kral TV Video Müzik Ödüllerinde "Afedersin" adlı şarkısı ile "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ve "Yılın Şarkısı" ödülünün sahibi olmuştur. Bunlardan başka daha bir çok ödül sahibidir.

2013 yılında “Popstar” yarışmasında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve Serdar Ortaç ile jüri üyeliği yaptı.

Mankenlik döneminde de, adını ülkeye duyuran Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile olan uzun birlikteliği ile de magazin haberlerinde bol bol yer aldı.

Evlilikleri : 
1.evliliği: Oğuz Kayhan ile Temmuz 2006 yılında evlendi, 3 ay sonra boşandı. 
2.evliliği: Önder Bekensir ile 22 Ocak 2010 tarihinde evlendi, 27 Temmuz 2010 tarihinde boşandı. 
3.evliliği: Demet Akalın, 23 Nisan 2012 yılında Okan Kurt ile evlendi. 

Albümleri :
1996 - Sebebim
2003 - Unuttum
2004 - Banane
2006 - Kusursuz 19
2008 - Dans Et
2010 - Zirve
2012 - Giderli 16

Oynadığı Diziler ve Filmler: 
1992 - Günlerden Pazar, (TV Filmi) 
1994 - Sensiz Olmaz (TV Filmi) 
1994 - Tele Anahtar (TV Filmi) 
1998 - Avrupa Yakası 5. Sezon (dizi) 
1998 – Sibel (dizi) 
2010 - Evlilik Hayatı (Televizyon programı) 
2011 - Yıldız Masalı (dizi)

A+A-

HABERE YORUM KAT