1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet Akalın Soma'ya 3. TIR'ı gönderdi

Demet Akalın Soma'ya 3. TIR'ı gönderdi

Demet Akalın Soma'ya 3. TIR'ı gönderdi
A+A-

Demet Akalı'dan Soma'ya ikinci yardım TIR'ı. Demet Akalın, maden faciasıyla sarsılan Soma'ya yardım etmeye devam ediyor. Daha önce Soma'ya 2 TIR yardım malzemesi gönderen Demet Akalın bununla yetinmedi ve Soma'ya 1 TIR daha yardım gönderdi.

Demet Akalın Soma'ya 3. TIR'ı gönderdi. Demet Akalı'dan Soma'ya ikinci yardım TIR'ı. Demet Akalın, maden faciasıyla sarsılan Soma'ya yardım etmeye devam ediyor. Daha önce Soma'ya 2 TIR yardım malzemesi gönderen Demet Akalın bununla yetinmedi ve Soma'ya  1 TIR daha yardım gönderdi. 

Daha önce eşi Okan Kurt’la birlikte faciada yaralanan ve hayatını kaybeden ailelere iki TIR yardım malzemesi gönderen Akalın, bununla yetinmedi.


"25 TONLUK YARDIM"

Ünlü şarkıcı, kızı Hira’nın hiç kullanmadığı kıyafetlerini, Instagramvasıtasıyla aldığı hediyeleri ve 25 ton kuru gıdayı da bir TIR’la Soma’ya gönderdi. Twitter’ına “25 ton olduğu için paketlenmesi uzun sürdü. Bütün kalbi temizlerin adına gönderdik. Allah dua edenlerden de razı olsun.Kızılay yönlendirdi, Soma itfaiyesine teslim edildi. İki gün su geçirmeyen çuvallara paketlendi” yazan Akalın ayrıca Instagram aracılığıyla eline ulaştırılacak 100 ayakkabıyı da bölgeye yollayacağını söyledi.

A+A-

HABERE YORUM KAT