1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Değerler Eğitimi Kapsamında Kan Bağışında Bulundular

Değerler Eğitimi Kapsamında Kan Bağışında Bulundular

Değerler Eğitimi Kapsamında Kan Bağışında Bulundular
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Veli ve Öğretmenler Kan bağışında bulundu. Manavgat 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğretmen ve velileri Değerler eğitimi projesi kapsamında 55 ünite kan bağışında

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Veli ve Öğretmenler
Kan bağışında bulundu.
Manavgat 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğretmen ve velileri Değerler eğitimi projesi kapsamında 55 ünite kan bağışında bulundu. Okulun Konferans salonunda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına öğretmenler ve öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Kan bağışında bulunanlara Kızılay tarafından defter, kalem, kek, soda ve makarnadan oluşan hediye paketi verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Kızılay'ı tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası kapsamında 75. Yıl Cumhuriyet ilköğretim okuluna geldiklerini belirten Kızılay Antalya Kan Merkezi Müdürlüğü doktorlarından Levent Önder, kan bağışının beklentilerinin çok üzerinde olduğunu söyledi.
Değerler Eğitimi kapsamında Kan Bağışı Kampanyası gerçekleştirdiklerini belirten 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Eroğlu da değerler eğitimi komisyonu olarak, iyilik ve yardımlaşma konusunda öğretmenlerle birlikte böyle bir projeyi uygun gördüklerini kaydetti.
(AK-SÇ-Y)

25.01.2013 18:10:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT