1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Defterdarlıktan Mavi Kapak Kampanyasına Destek

Defterdarlıktan Mavi Kapak Kampanyasına Destek

Defterdarlıktan Mavi Kapak Kampanyasına Destek
A+A-

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) tarafından başlatılan "mavi kapak kampanyası" devam ediyor. Kampanyaya Çanakkale Defterdarlığı da destek verdi. ÇOMÜ Rektörlüğü ve Cam Şişe İşletmesi aras

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) tarafından başlatılan "mavi kapak kampanyası" devam ediyor. Kampanyaya Çanakkale Defterdarlığı da destek verdi.
ÇOMÜ Rektörlüğü ve Cam Şişe İşletmesi arasında yapılan protokol sonucu başlatılan ve ihtiyaç sahiplerinin kullanması için toplamda 8 tekerlekli sandalye alınan kampanyaya bir destek de Çanakkale Defterdarlığı'ndan geldi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar, Çanakkale Defterdarı Sacide Şakar'ı makamında ziyaret ederek, topladıkları 35 kilo kapağı teslim aldı. Şakar, "Kurumsal anlamda bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamak bizim için önemli. Kampanyaya destek için sadece Çanakkale'den değil ilçelerden de yardım aldık. Bu anlamda öncelikle personelime ve anlamlı projeye öncülük ettikleri için de ÇOMÜ'ye çok teşekkür ediyorum" dedi.
(GD-MŞ

18.01.2013 16:02:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT