1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Davutoğlu şimdi ne yapacak? Artık Ankara'ya...

Davutoğlu şimdi ne yapacak? Artık Ankara'ya...

Davutoğlu şimdi ne yapacak? Artık Ankara'ya...
A+A-

Olağanüstü AK Parti Kongresi’nde aday olmayacağı belirtilen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bundan sonraki süreçte ne görev yapacağı merak konusu oldu. Herkes şimdi bu sorunun cevabını merak ediyor. Davutoğlu şimdi ne yapacak?

Yaşanan gelişmelerin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bundan sonra ne yapacağı merak konusu... Olağanüstü AK Parti Kongresi’nde aday olmayacağı belirtilen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ak parti milletvekili olarak siyasi hayatına devam edeceği öğrenildi. CNN Türk Ankara temsilcisi Hande Fırat’ın verdiği bilgiye göre Başbakan Ahmet Davutoğlu İstanbul’da ikamet edecek ve sadece yasama çalışmaları için Ankara’ya gidecek.

"KENDİSİNİ BELKİ DE ANKARA'DA ÇOK GÖRMEYECEĞİZ"

Hande Fırat, son kulis bilgilerini duyururken "Kendisini (Davutoğlu) belki Ankara'da çok görmeyeceğiz. Herhalde kendisini daha çok İstanbul'da yerleşmiş olarak göreceğiz. AK Parti'den istifa etmesi beklenmiyor" ifadelerini kullandı.

KONGREDE TEK ADAY BEKLENİYOR

AK Parti’de genel başkanlık koltuğuna kimin oturacağı sorusuna da yanıt aranıyor. Kulislerde dolaşan isimler var. Hande Fırat, “Bu isimlerden bir tanesini Cumhurbaşkanı işaret edecektir. Kongrede tek aday bekleniyor. Çok aday beklemiyoruz” diye konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT