1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Davraz'a Yatırım Talebi

Davraz'a Yatırım Talebi

Davraza Yatırım Talebi
A+A-

Isparta Valisi Memduh Oğuz başkanlığında ilgili daire müdürleri ve sektör temsilcilerinin katılımı ile Valilik Göl Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda 'Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi İlave

Isparta Valisi Memduh Oğuz başkanlığında ilgili daire müdürleri ve sektör temsilcilerinin katılımı ile Valilik Göl Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda 'Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi İlave Revizyon İmar Planı' ele alındı.
Şehir Plancısı Serap Aksoy tarafından yapılan sunumla başlayan toplantıda,ilave revizyon imar planı çerçevesinde amaçlanan hedef, Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nin 12 ay kullanıma yönelik faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, bölgenin ekonomik ve tanıtımına katkı sağlanması, koruma ve kullanma dengesinin gözetilmesi olarak belirlendi.
Toplantının kapanış konuşmasını yapan Vali Memduh Oğuz, Davraz'a yeni yatırım taleplerinin olduğunu söyledi.
Vali Oğuz, "Davraz'da bana ulaşmış yeni yatırım talepleri var. Ekonomik yönden çok güçlü olan kurumlardan sıfırdan yeni bir otel yapma arzusu ifade edildi. İnşallah önümüzdeki 1-2 yıl içerisinde Davraz'a çok önemli yeni tesisler kazandırılacak.Bu planlamanın hayırlı olmasını temenni ederken, emeği geçen arkadaşlara da teşekkür ediyorum" dedi.
(FK-SK-Y)

12.02.2013 17:44:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT