1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. David Beckham Instagram'da Eşiyle Kapışıyor!

David Beckham Instagram'da Eşiyle Kapışıyor!

David Beckham Instagram'da Eşiyle Kapışıyor!
A+A-

Dünyaca ünlü topçu David Beckham, sosyal fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram'da eşiyle takipçi konusunda kapışıyor. Bugün 40 yaşına giren ünlü topçu Beckham kısa bir süre içinde Instagram'da 3,5 milyon takipçiye ulaştı. Beckham'ın eşi olan rakibi ise

Dünyaca ünlü topçu David Beckham, sosyal fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram'da eşiyle takipçi konusunda kapışıyor. Bugün 40 yaşına giren ünlü topçu Beckham kısa bir süre içinde Instagram'da 3,5 milyon takipçiye ulaştı. Beckham'ın eşi olan rakibi ise 4,3 milyon takipçiye ulaşmış durumda. Acaba Beckham eşini geçebilecek mi?

Bugün 40 yaşına basan dünyaca ünlü futbolcu David Beckham açtığı ınstagram hesabı ile yaklaşık 3,5 milyon takipçiye ulaştı. Hesabı açmasının ardından çok fazla zaman geçmemesine rağmen 4,3 milyon takipçisi olan eşi Victoria Beckham'a yetişecek gibi duran David Beckham ilk fotoğrafında oğlu Brooklyn ile çekildiği selfieyi paylaştı. Bugün 40 yaşına basan David Beckham Instagrama adım atar atmaz 3,5 milyon takipçiye sahip oldu. En iyi futbolculardan biri unvanına sahip olan David Beckham Instagram hesabı açar açmaz milyonlarca takipçiye ulaştı. Paylaştığı ilk fotoğrafta oğlu Brooklyn ile çekildiği selfie’yi yaınlayan David Beckham 4,3 milyon takipçisi olan eşi Victoria Beckham’ı geçecek gibi duruyor.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT