1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Darende Kızılay Şube Başkanı Değişmedi Malatya

Darende Kızılay Şube Başkanı Değişmedi Malatya

Darende Kızılay Şube Başkanı Değişmedi  Malatya
A+A-

Kızılay Darende Şubesi'nin yapılan kongresinde Çetin Kınalı yeniden başkanlığa getirildi. Kızılay Darende Şubesi'nin genel kurulu Tryandafil Otel Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Darende Beledi

Kızılay Darende Şubesi'nin yapılan kongresinde Çetin Kınalı yeniden başkanlığa getirildi.
Kızılay Darende Şubesi'nin genel kurulu Tryandafil Otel Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Darende Belediye Başkanı İsa Özkan'ın da katıldığı genel kurul da, Çetin Kınalı başkanlığındaki yönetim kuruluna Sami Ulu, Mehmet Kaynak,Hasan Gazi Şentürk ve Mustafa Kızmaz seçildi.
Kınalı, "Türk Kızılay'ının ilçede daha etkin çalışmasını birlikte sağlayacağız. Bizim anlayışımızda yönetim kurulu yok. Tüm delegeler yönetimdir. Biz her düşünceye, her kesime eşit mesafedeyiz. Göreve geldiğimiz üç yıl içerisinde 160 ihtiyaç sahibi aileye nakdi yardım, kavurma ve kıyma konserveleri, kurban yardımları. gıda yardımları hizmet binamızın onarımı ve son olarak ilçemize gönderilen çok amaçlı çadırı gerekli şekilde hizmete sunacağız. Hedefimiz üye sayımızı 100 ün üzerine çıkarmak. İşimiz siyaset yapmak değil insanlara hizmet etmektir" diye konuştu.
Darende Belediye Başkanı İsa Özkan ise, yardım ve yardımlaşmanın çok önemli olduğu toplumumuzda kızılay7ın önemli bir görevi üstendiğini ifade ederek, Kızılay'ın Darende ilçesinde daha etkin çalışma yapması adına her türlü desteği vereceklerini ifade etti.
(İU-Y)

16.02.2013 14:30:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT