1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Darbeleri Ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Baş, 28 Şubat Hükümlüleri İle Görüştü

Darbeleri Ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Baş, 28 Şubat Hükümlüleri İle Görüştü

Darbeleri Ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Baş, 28 Şubat Hükümlüleri İle Görüştü
A+A-

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Darbeleri ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, tören için gittiği Malatya E Tipi Cezaevi'nde 28 Şubat döneminin önemli davalarından Malatyalılar Gr

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Darbeleri ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, tören için gittiği Malatya E Tipi Cezaevi'nde 28 Şubat döneminin önemli davalarından Malatyalılar Grubunun tek hükümlüleri olan Zekeriye Şengöz ve Fahri Memur ile kısa süreli görüştü.
Malatya E Tipi Cezaevi'nde en fazla kitap okuyan mahkumlar için düzenlenen törene katılan TBMM Darbeleri ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, daha sonra 28 Şubat döneminin önemli davalarından Malatyalılar Grubunun tek hükümlüleri olan Zekeriye Şengöz ve Fahri Memur ile ayak üstü kısa bir süre sohbet etti. Sohbette AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık da bulundu.
Malatya Cezaevi'nde yaklaşık 3 ay önce Darbeleri ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu tarafından ifadeleri alınan Zekeriye Şengöz ve Fahri Memur, burada yapılan çalışmalardan dolayı Nimet Baş'a teşekkür ettiler. Baş, bir süre Şengöz ve Memur ile sohbet etti.
(BK-YHY-Y)

08.02.2013 18:11:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT