1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dansçı Minikler Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyorlar

Dansçı Minikler Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyorlar

Dansçı Minikler Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyorlar
A+A-

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde faaliyet gösteren Özel Kocatürk Koleji dans kulübü öğrencileri step, aerobik, plates gibi etkinliklerle eğlenmenin ve öğrenmenin keyfini yaşıyorlar. Kocatürk Koleji Be

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde faaliyet gösteren Özel Kocatürk Koleji dans kulübü öğrencileri step, aerobik, plates gibi etkinliklerle eğlenmenin ve öğrenmenin keyfini yaşıyorlar.
Kocatürk Koleji Beden Eğitimi öğretmeni Remziye Önk ile haftanın belirli günlerinde gösterilere hazırlanan Kocatürk'lü minikler, esneklik, estetik gibi temel özellikleri kazanmanın yanı sıra dans ederek spor yapmanın önemini kavrıyor ve erken yaşlarda sosyal statü kazanıyorlar.
Beden Eğitimi öğretmeni Önk, "Dansçı kızlarımızla gurur duyduyoruz, gelecek yıllarda kendi yaş kategorilerinde yarışmalara katılacaklar. 'Her Yaşta Spor, Yaşam Boyu Spor' sloganıyla erken yaşlarda başlayan ritim, duruş, hareketlilik, estetik gibi özellikleri dans kulübünde geliştiriyoruz ve çocuklarımıza 'biz' duygusunun ne kadar önemli bir duygu olduğunu aşılıyoruz" şeklinde konuştu.
(İLK-ERG-Y)

18.01.2013 14:46:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT