1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dalgıç Konservatuvarda Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Dalgıç Konservatuvarda Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Dalgıç Konservatuvarda Değerlendirme Toplantısı Yaptı
A+A-

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, belediye başkan yardımcılarıyla beraber Tekirdağ Belediye Konservatuvarı'nı ziyaret ederek yeni oluşturulan yaylı grubunun mini konserini dinledi. Dah

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, belediye başkan yardımcılarıyla beraber Tekirdağ Belediye Konservatuvarı'nı ziyaret ederek yeni oluşturulan yaylı grubunun mini konserini dinledi.
Daha sonra toplantı salonuna geçerek öğretim görevlileri ile 2012 yılının değerlendirmesini yapan ve onların isteklerini dinleyen Dalgıç, "3 Yılı doldurduk, bu süre içinde aile ortamı yarattık. Bizler size imkanlarımız doğrultusunda her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Konservatuvarımızın artık şehir dışına da açılmasını istiyoruz. Dışarıda yapılacak etkinliklerde yer almamız lazım. Konservatuvarımız büyük yol aldı, ufak eksikliklerimiz olsa da çok iyi yerdeyiz. O eksikliklerimizi de çok kısa zaman içinde gidereceğiz. Güzel çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyorum." dedi.
Dışarı açılma planının ön planda tuttuklarını anlatan Genel Koordinatör Bülent Kurtişoğlu da çalışmalarla ilgili bilgiler verdi ve çalgı yapım konusunda yeni bir proje hazırladıklarını söyledi.

06.01.2013 18:46:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT