1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dalgıç, Beyoğlu Köyünde Ağaç Dikme Törenine Katıldı

Dalgıç, Beyoğlu Köyünde Ağaç Dikme Törenine Katıldı

Dalgıç, Beyoğlu Köyünde Ağaç Dikme Törenine Katıldı
A+A-

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Tekirdağ Orman İşletme Müdürlüğünün Beyoğlu köyünde düzenlediği ağaç dikme törenine katıldı. Tekirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Haldun Güler, Şarköy B

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Tekirdağ Orman İşletme Müdürlüğünün Beyoğlu köyünde düzenlediği ağaç dikme törenine katıldı.
Tekirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Haldun Güler, Şarköy Belediye Başkan yardımcısı Efrahim Galip, Tekirdağ Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Uysal, Tekirdağ Orman İşletme Müdürü Mehmet Uzun, Beyoğlu Köyü Muhtarı Şerif Şen, Beyoğlu Köyü Dernek Başkanı İrfan Canlı, Beyoğlu Kooperatifi Başkanı Fikri Özer ile çok sayıda vatandaşın da hazır bulunduğu ağaç dikmek töreninde 200 ıhlamur dikilirken 300 ıhlamurun çok kısa zamanda da dikileceği belirtildi.
Ağaçları köy meydanına diken Başkan Dalgıç, ıhlamurların büyüdüğünde köye ayrı bir hava katacağını ve herkesin ağaç dikmesi gerektiğini belirterek, "Biz de Tekirdağ Belediyesi olarak ağaçlandırmaya önem veriyoruz. Bütün parklarımızı ve şehrin çeşitli yerlerini ağaçlandırıyoruz" dedi.

05.02.2013 09:03:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT