1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dalgıç Batı Yakasının 18. Yılını Kutladı

Dalgıç Batı Yakasının 18. Yılını Kutladı

Dalgıç Batı Yakasının 18. Yılını Kutladı
A+A-

Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, haftalık Batı Yakası Gazetesi'ni ziyaret etti. Sahipliğini Şükran Beysalan, Genel Yayın Yönetmenliğini de Şerif Baysalan'ın yaptığı, daha önce Özgür Gazete ve

Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, haftalık Batı Yakası Gazetesi'ni ziyaret etti.
Sahipliğini Şükran Beysalan, Genel Yayın Yönetmenliğini de Şerif Baysalan'ın yaptığı, daha önce Özgür Gazete ve Rapor adı altında yayına başlayıp uzun zamandan beri yayın hayatını sürdüren haftalık Batı Yakası Gazetesi 18. yılına girdi.
Batı Yakasının 18. kuruluş yıldönümü nedeniyle Bayol Pasajındaki gazete bürosunu Basın yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan yardımcısı Av. Nevim Kaçar ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Nurcan Ildız'la beraber ziyaret eden Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, yayın hayatını bütün zorluklara rağmen 18 yıldan beri istikrarlı yayın hayatını sürdüren gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Şerif Baysalan'ı kutladı ve yayın hayatının daha uzun yıllar sürmesini diledi.
Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten ve Dalgıç'a teşekkür eden Baysalan gazetenin aynı yayın politikasıyla yayın hayatına devam edeceğini söyledi.

01.02.2013 09:45:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT