1. HABERLER

  2. YEREL

  3. D-100 Karayolu Üzerinde Kayak Keyfi

D-100 Karayolu Üzerinde Kayak Keyfi

D-100 Karayolu Üzerinde Kayak Keyfi
A+A-

İstanbul'da etkili olan kar yağışını fırsat bilen sporcular, D-100 Karayolu üstünde kayak yaptı. İstanbul'da yoğun kar yağışını fırsat bilen Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü sporcuları, D-100 Karayolu

İstanbul'da etkili olan kar yağışını fırsat bilen sporcular, D-100 Karayolu üstünde kayak yaptı.
İstanbul'da yoğun kar yağışını fırsat bilen Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü sporcuları, D-100 Karayolu üzerine yapılmış olan Kent Meydanı'nda buluştu. Yanlarında getirdikleri kayak malzemelerini giyen sporcular, ardından kaymaya başladı. Çevredekiler tarafından ilgiyle izlenen sporcular, renkli gösteriler oluşturdu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun da meydana gelerek sporculara destek verdi. Bir süre sporcularla sohbet eden Uzun, daha sonra onlarla kartopu oynadı. Başkan Uzun, "Biz Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü olarak iddialıyız. Beylikdüzü'nün her yeri karla kaplanmış durumda. Kayakçılarımız da şuanda burada, yaniİstanbul'da, Beylikdüzü'nde kayılır mı-, kayılır işte" dedi.
İki gün önce Uludağ'da kaydığını, şimdi ise E-5 üzerinde kaydığını belirten sporcu Yakup Ünal da, "Burada kaymak çok farklı bir durum. 3 bin 400 rakımda kayıyorduk. Şimdi 0 rakımda kaymak ise ayrı bir keyif" dedi.
(AFS-ET-OK-Y)

08.01.2013 13:01:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT