1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Personeline Yönelik "insan İlişkileri Ve İletişim Eğitimi" Adlı Seminer Düzenlendi

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Personeline Yönelik "insan İlişkileri Ve İletişim Eğitimi" Adlı Seminer Düzenlendi

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Personeline Yönelik insan İlişkileri Ve İletişim Eğitimi Adlı Seminer Düzenlendi
A+A-

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı personeline yönelik "İnsan İlişkileri ve İletişim Eğitimi "adlı seminer düzenlendi. Kültür Merkezi'nde CÜ Vakfı personellerine yönelik gerçekleştirilen seminerde

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı personeline yönelik "İnsan İlişkileri ve İletişim Eğitimi "adlı seminer düzenlendi.
Kültür Merkezi'nde CÜ Vakfı personellerine yönelik gerçekleştirilen seminerde konuşan Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk, "Bu eğitim seminerinin ikincisini düzenledik. Sizlerle bu eğitimi yapmamızın nedeni öğrencilerimize, hastalarımıza, hasta yakınlarımıza, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz konusunda herkesin üzerine düşeni yapmasıdır. Vakıf Genel Sekterliği'ne geldikten sonra değerli arkadaşlarımla beraber personellerimizle beraber bu yola girdik. Öncelikle kantinlerimizin temizliği ile ilgili çalışmalarımıza başladık. Biraz daha kurumsallaşmak için nasıl adımlar atılır? Bu konuda şehrimizden üniversitemizin belli birimlerinden destekler alıyoruz. Tüm emeği geçenlere desteği olanlara sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Ne kadar bir sonraki adıma sağlıklı bir şekilde geçebilirsek bizden daha mutlusu olmayacak. Ben katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
Seminerde Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Fatih Erturay, katılımcılara insan iletişimlerinde bazı önemli ayrıntıları paylaşarak, "Etkin iletişimde beden dili çok önemlidir. Etkili iletişim şekli gülümsemedir. Siz başka bir kuruma gittiğinizde kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, sizde başkalarına öyle davranmak zorundasınız. Gülümseme altın değerindedir. Etkili iletişim gülümseme ile başlar" şeklinde konuştu.
Katılımcılar, sertifikalarını Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk'un elinden aldı.
(UY-ZB-Y)

16.02.2013 17:14:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT