1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cumhuriyet Ortaokulu'nda Fiziksel Şartları İyileştirme Çalışmaları Başladı

Cumhuriyet Ortaokulu'nda Fiziksel Şartları İyileştirme Çalışmaları Başladı

Cumhuriyet Ortaokulunda Fiziksel Şartları İyileştirme Çalışmaları Başladı
A+A-

Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet Ortaokulunda Okul Aile Birliği ve hayırseverlerin desteğiyle okulun fiziksel şartlarında iyileştirme çalışmalarına başlandı. Cumhuriyet Ortaokulu Okul Aile Bi

Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet Ortaokulunda Okul Aile Birliği ve hayırseverlerin desteğiyle okulun fiziksel şartlarında iyileştirme çalışmalarına başlandı.
Cumhuriyet Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı İbrahim Kocaman, " Okul Aile Birliği olarak 2012-2013 eğitim-öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi üzerine okulda görülen eksiklikleri gidermek amacıyla hemen çalışmalara başladık. Öncelikle taban ve duvar fayans döşemesi eksik olan sınıfımıza 80 metrekare fayans döşeme çalışmasına başladık. Bu arada tamir edilmesi gereken kapı, pencere ve muslukları tamir ettirdik. Ayrıca okulun eksik olan su tahliye borusu döşettik ve tüm okulu tepeden tırnağa yıkadık. Tüm bu eksiklikler 2. eğitim-öğretim dönemi başlamadan tamamlanmış olacak. Okulumuza fayans ve yapıştırıcı desteği sağlayan Gülmez Ticarete çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(MU-EFE)

01.02.2013 14:19:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT