1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cumhuriyet Kadınları İhtiyaçları İçin Milas'ta Kermes Düzenledi

Cumhuriyet Kadınları İhtiyaçları İçin Milas'ta Kermes Düzenledi

Cumhuriyet Kadınları İhtiyaçları İçin Milasta Kermes Düzenledi
A+A-

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, derneğe katkı sağlamak amacı ile kermes düzenledi. Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, derneğin bazı ihtiyaçlarının karşılanması için kermes düz

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, derneğe katkı sağlamak amacı ile kermes düzenledi.
Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, derneğin bazı ihtiyaçlarının karşılanması için kermes düzenledi.
Cumhuriyet Kadınları Derneği Başkanı Gülden Sökelioğlu ve yönetimi dernek üyeleri ile faal çalışmalarına başladı. Derneğe katkı sağlamak amacı ile eşitli aralıklarda düzenledikleri kermesle hem üyeler arasında birlik beraberliği sağlamak hem de ortak çalışmalara imza atmak için bir araya geldiler. Tamamı dernek üyeleri ve Milaslı bayanların el emeği ürünlerinin yapımından oluşan ürünlerin satıldığı kermese Milas Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları da destek verdi.
CKD Milas Şube Başkanı emekli tarih Öğretmeni Gülden Sökelioğlu kermesle ilgili olarak yaptığı kısa açıklamada dernek üyelerine ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Kermesi ziyaret edenler arasında ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Belediyesi Veterineri Barış Saylak da yer aldı.
Kermese katılanlara teşekkür eden Dernek Başkanı Gülden Sökelioğlu, "Etkinliklerimize katkı sağlayan tüm kadınlarımıza teşekkür ederim" dedi.
(KS-MB-İK)

13.12.2012 16:58:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT