1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cumhurbaşkanlığı Okuma Alışkanlığı Seferberliği Akbük'te

Cumhurbaşkanlığı Okuma Alışkanlığı Seferberliği Akbük'te

Cumhurbaşkanlığı Okuma Alışkanlığı Seferberliği Akbükte
A+A-

Cumhurbaşkanlığı'nın Türkiye genelinde başlatmış olduğu "Çocuklara Kitap Okuma Alışkanlığının Kazandırılması" çalışmaları dahilinde Aydın ve çevresinde bu görevi üstlenen Eğitimci-Yazar Zeynep Özdemir

Cumhurbaşkanlığı'nın Türkiye genelinde başlatmış olduğu "Çocuklara Kitap Okuma Alışkanlığının Kazandırılması" çalışmaları dahilinde Aydın ve çevresinde bu görevi üstlenen Eğitimci-Yazar Zeynep Özdemirbaş, Akbük'te öğrencilerle buluştu.
Eğitimci-Yazar Zeynep Özdemirbaş, "Çocuklara Kitap Okuma Alışkanlığının Kazandırılması" çalışmaları kapsamında Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulunda öğrencilerle bir araya geldi. Düzenlenen etkinlikte konuşan Özdemirbaş öğrencilere kitap okumanın alışkanlık haline getirilmesinin insan yaşamındaki önemini anlatırken, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı.
Özdemirbaş, kitap okuma konusunda çocuklara öğütlerde bulundu. "Kitap okuyunuz Hatta kitap yazmayı deneyiniz" diyen Özdemirbaş, bu alışkanlığı edinen insanın hayatında daha başarılı ve daha sosyal olacağını söyledi.
Etkinliğin sonunda Eğitimci-Yazar Zeynep Özdemirbaş Kızı Deniz Karal'ın ve kendi yazmış olduğu kitaplarını okumak isteyen öğrencilere imzalayarak dağıtımını yaptı.
(HÇ-MB-İK)

13.12.2012 15:57:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT