1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetimini Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetimini Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetimini Kabul Etti
A+A-

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu'nu, Çankaya Köşkü'nde misafir etti. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı H

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu'nu, Çankaya Köşkü'nde misafir etti.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Başkan Vekili Fevzi Konaç, Yönetim Kurulu Üyeleri Hurşit Dede, Faruk Fıratoğlu ve Sinan Soylu'yu kabul etti. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görüşmede, "Şirketin mevcut yapısı, ilerlemede gelinen son nokta, sektörde yaşanan sorunlar ve Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesinde Kayseri Şeker Fabrikası'nın rolü" gibi konularda, Yöneticilerden bilgi aldı.
Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, devletin en üst düzeyinde misafir edilmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri Şeker Fabrikası ve binlerce çiftçiyi temsilen yapılan bu ziyaretin, Kayseri Şeker Fabrikası açısından büyük önem arz ettiğini söyledi. Kayseri Şeker Fabrikası'nın halen süregelen sorunlarının da konuşulduğu ziyarette Akay; Kayseri Şeker Fabrikası'nın şeker satışlarında yaşadığı problemleri ve çözümü açısından hayata geçirilmesi ümit edilen önerilerini anlattı.
(AÖ-Y)

23.12.2012 13:11:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT