1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçtiği Kardeşe Elveda 1.Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçtiği Kardeşe Elveda 1.Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçtiği Kardeşe Elveda 1.Oldu
A+A-

AA'nın foto yarışması Sonuçlandı. 22 bin kare arasında Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan'ın da seçtiği kardeşe elveda birinci oldu. Yaşam kategorisinde ise Van AA'dan Özkan Bilgin'in Tatvan'da çektiği Altın Sarısı Yolculuk birinci oldu. DETAYLAR HABERİMİZDE

AA'nın, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarından, haber ve yaşam kategorilerinde, toplam 22 kareye yer verdiği yarışmasında, 35 bin oy kullanıldı.

 

 Aralık ayı boyunca devam eden oylamada, haber kategorisinde Filistin'den Ali Hasan'ın çektiği "Kardeşe Elveda" başlıklı fotoğraf birinci olurken, yaşam kategorisinde ise Özkan Bilgin'in "Altın Sarısı Yolculuk" isimli fotoğrafı birinci oldu.

 

 Haber kategorisinde birinci olan "Kardeşe elveda" başlıklı fotoğrafta, Filistinli 9 yaşındaki Ansam'ın, Cebaliye Mülteci Kampı'ndaki evinin bahçesinde bayram sabahı oynarken, bir İsrail tankından ateşlenen top mermisinin isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden küçük kardeşi Sameh Junaid'in cenazesine son bakışı yer alıyor.

2c2ceeee.jpg

Yaşam kategorisinde ise birinci olan VAN AA'dan Özkan Bilgin'in "Altın Sarısı Yolculuk" başlıklı çektiği fotoğrafta, Bitlis'in Tatvan ilçesine bağlı Kıyıdüzü köyünde koyunların yaylaya yolculuğu görülüyor.

2a2g.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT