1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çubuk'ta Çete Ve Yağma İddiasıyla 4 Kişi Gözaltına Alındı

Çubuk'ta Çete Ve Yağma İddiasıyla 4 Kişi Gözaltına Alındı

Çubukta Çete Ve Yağma İddiasıyla 4 Kişi Gözaltına Alındı
A+A-

Ankara'nın Çubuk ilçesinde 60 yaşındaki bir kişiyi darp ederek parasını aldıkları iddiasıyla 4 kişi gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Yavuz Selim Mahallesi Kargın Çayırları üzerinde L.T. (60)

Ankara'nın Çubuk ilçesinde 60 yaşındaki bir kişiyi darp ederek parasını aldıkları iddiasıyla 4 kişi gözaltına alındı.
Alınan bilgiye göre, Yavuz Selim Mahallesi Kargın Çayırları üzerinde L.T. (60) kendisine ait bir otomobilin içinde 19 yaşındaki K.P. isimli kadın yanında olduğu sırada, K.P. cep telefonu ile mesaj çekerek İ.K. (37), Ö.Y.(33) ve M.S.(23) isimli kişileri bulundukları yere çağırdı.
İ.K., Ö.Y. ve M.S., K.P.'nin kendi arkadaşları olduğunu söyleyerek, L. T.'yi otomobilinden indirilerek darp etti. Daha sonra K.P.'yi kendi otomobillerine bindirerek olay yerinden uzaklaşan zanlılar polis tarafından yapılan çalışma sonucunda birer gün arayla yakalandı.
Çeşitli yerlerinden darp edilen L.T. olay esnasında büyükbaş hayvan almak için üzerinde bulunan 30 bin TL'nin de zanlılar tarafından çalındığını iddia ederek şikayetçi oldu. Çete ve yağma iddiasıyla gözaltına alınan zanlılar, Emniyetteki ifadelerinde L.T.'yi sadece dövdüklerini ancak parasını almadıklarını söylerken, çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.
(ND-ÖK-Y)

20.01.2013 19:07:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT