1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Cristiano Ronaldo'ya Büyü mü Yapıldı?

Cristiano Ronaldo'ya Büyü mü Yapıldı?

Cristiano Ronaldo'ya Büyü mü Yapıldı?
A+A-

Ganalı büyücü Cristiano Ronaldo'ya büyü yaptığını ileri sürerek ''Cristiano Ronaldo sakatlığı sebebiyle Dünya Kupası'nı kaçıracak çünkü bu sakatlığın medikal bir tedavisi yok.'' dedi.

Şampiyonlar Ligi finaline sakatlığı tam olarak geçmeden çıktığı için yeniden sakatlanan Ronaldo, bir süredir çalışmalarını takımdan ayrı bir şekilde sürdürüyor.  Ganalı büyücü Cristiano Ronaldo'ya büyü yaptığını ileri sürdü ve Ronaldo'ya yaptığı kara büyü nedeniyle sakatklığının geçmediğini belirtti.

İşte Bonham'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Ronaldo açıklaması:

"Cristiano Ronaldo'nun sakatlığının nedenini biliyorum, üzerinde çalışıyorum. Çok ciddiyim. Geçtiğimiz hafta Kawhiri Kapam adında özel bir ruh yaratmak amacıyla dört tane köpek bulup kullandım. Tam dört ay önce Cristiano Ronaldo'nun Dünya Kupası'nı kaçırmasına neden olacak, en azından Gana'ya karşı oynamamasını sağlayacak bir büyü üzerinde çalıştığımı söylemiştim. Tekrarlıyorum bu sakatlığın medikal bir tedavisi yok. Sebebini asla bulamazlar."

Öte yandan Portekizli doktorlar Ronaldo'nun turnuva başlayana kadar fit duruma geleceğini belirtirken, cadı doktoru Ronaldo'nun kupayı kaçırması için bir kaç tane daha büyü yapacağını ifade ediyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT