1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çpl Öğretmen Ve Öğrencileri Hastane De Yatan Hastaları Ziyaret Ettiler

Çpl Öğretmen Ve Öğrencileri Hastane De Yatan Hastaları Ziyaret Ettiler

Çpl Öğretmen Ve Öğrencileri Hastane De Yatan Hastaları Ziyaret Ettiler
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Çok Programlı Lisesi (ÇPL) Öğretmen ve öğrencileri Devlet hastanesinde yatan hastaları ziyaret ettiler. Çaycuma ilçesinde, Çok Programlı Lisesi (ÇPL) Öğretmen ve öğr

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Çok Programlı Lisesi (ÇPL) Öğretmen ve öğrencileri Devlet hastanesinde yatan hastaları ziyaret ettiler.
Çaycuma ilçesinde, Çok Programlı Lisesi (ÇPL) Öğretmen ve öğrencileri Devlet hastanesinde yatan hastaları ziyaret ettiler. ARGE Birimi tarafından hazırlanan Çaycuma'da Değerler Eğitimi Projesi (ÇADEP) kapsamında okullar Ocak 2013'ten itibaren çalışmalarına başladı. Ocak ayı teması olarak "Zararlı Alışkanlıklar" ı seçen Çok Programlı Lisesi, Okul Müdürü Murat Eyioğlu önderliğinde, PDR Öğretmeni Rukiye Çakır, Büro Yönetimi Öğretmeni aynı zamanda Müdürlük ARGE Formatörü Erdem Topuz, Muhasebe Sınıfı öğrencilerinden Mücahit Çıvak, Hatice Nurşah İslam, Kader Karakuş, Tolga Kaymaz ve Berk Canpulat'tan oluşan ekiple Çaycuma Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Servisinde yatmakta olan hastaları ziyaret etti. Öğrenciler kısa sohbet gerçekleştiren hastalardan Sait Özkadam ise (83); Sağlık kıymetinin genç yaşlarda bilinmediğini, gençlikte özenti ile başlayan bazı zararlı alışkanlıkların sonucunun insanın en rahat yaşamayı istediği yaşlılık döneminde çok ağır bir şekilde görüldüğünü belirterek, gençlere Zararın neresinden dönebilirseniz dönün mesajını verdi. Özellikle son zamanlarda artış gösteren zararlı madde alışkanlığı ve bağımlılığıyla mücadele konusunda toplumsal bir tepki gösterilmesine ve bu bağlamda tüm kurumların ortak çalışmalar yapmasının önemine dikkat çeken ÇPL Müdürü Murat Eyioğlu, proje çalışmalarında kendilerine destek veren Çaycuma Devlet Hastanesi yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek ziyareti bitirdi.
(SA-

25.01.2013 18:31:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT