1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çorum Vakfı Çesob Başkanı Kılıç'a Albüm Hediye Etti

Çorum Vakfı Çesob Başkanı Kılıç'a Albüm Hediye Etti

Çorum Vakfı Çesob Başkanı Kılıça Albüm Hediye Etti
A+A-

Çorum Vakfı yöneticileri, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç'ı ziyaret ederek, 'Ünlülerle Çorum Türküleri' adlı albümü hediye ettiler. Çorum Vakfı Başkanı İsme

Çorum Vakfı yöneticileri, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç'ı ziyaret ederek, 'Ünlülerle Çorum Türküleri' adlı albümü hediye ettiler.
Çorum Vakfı Başkanı İsmet Çenesiz ve Ankara Şube Başkanı Alper Bilan'ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı İsmet Çenesiz, albüm hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ise Çorum türkülerini yaşatmak ve daha geniş kitlelere duyurmak, bu yolla Çorum 'un tanıtımını sağlamak açısından üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.
Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan albümde Çorum türküleri ünlü sanatçılar Emel Taşçıoğlu, Erdal Erzincan, Gülşen Kutlu, Hüseyin Turan, Kubat, Onur Şan, Sevcan Orhan, Sümer Ezgü, Cemalettin Kurtoğlu, Gökhan Ertek, Nazlı Öksüz ve Tülay Örten Yıldız tarafından seslendirilmişti.
Ziyarette Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı Bilal Çetin de hazır bulundu.
(MMY-BÖ)

06.12.2012 17:02:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT