1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çorlu'da Kısırlık Ve Tüp Bebek Semineri Düzenlendi

Çorlu'da Kısırlık Ve Tüp Bebek Semineri Düzenlendi

Çorluda Kısırlık Ve Tüp Bebek Semineri Düzenlendi
A+A-

Çorlu Belediyesi ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nin işbirliğiyle Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uygulamaları konulu seminer düzenlendi. Memduh Şevket Esendal Sahnesi'nde düzenlenen seminerde Ye

Çorlu Belediyesi ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nin işbirliğiyle Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uygulamaları konulu seminer düzenlendi.
Memduh Şevket Esendal Sahnesi'nde düzenlenen seminerde Yeditepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalından Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu, Doç. Dr. Gazi Yıldırım ve Yard. Doç. Dr. Pınar Cenksoy slayt gösterileri eşliğinde sunumlar yaptılar. Seminerde tüp bebek uygulamaları, tüp bebek tedavisi basamakları, tüp bebekte başarıyı arttıran uygulamalar ve örnek vakalar ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.
Sunumların yapılmasının ardından seminere katılan çiftler arasında yapılan kura sonucunda bir çift Yeditepe Üniversitesi'nde ücretsiz tüp bebek tedavisi görmeye hak kazandı. Kura çekimini gerçekleştiren Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, tüm çiftlere tedavi süreçlerinin başarılı geçmesi dileğinde bulundu. Daha sonra Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu, katılımcı çiftlerle yüz yüze görüşerek onların sorularını cevapladı.
(SŞ )

21.12.2012 16:52:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT