1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çorlu Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor

Çorlu Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor

Çorlu Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor
A+A-

Çorlu Belediyesi, yeni yıl öncesinde şehir merkezindeki cadde, sokak ve meydanları ışıklandırdı. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki elektrik ekibi, örnek bir çalışmayla Omurtak Caddesi'nin Çorlu İlk

Çorlu Belediyesi, yeni yıl öncesinde şehir merkezindeki cadde, sokak ve meydanları ışıklandırdı.
Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki elektrik ekibi, örnek bir çalışmayla Omurtak Caddesi'nin Çorlu İlköğretim Okulu ile Hükümet Konağı arasında kalan kısmını, Cumhuriyet ve Atatürk Meydanlarını, İmaret Sokağı, Bağlar Kavşağı'ndaki fıskiyeli havuz, belediye hizmet binasının dış cephesi ile giriş kısmında bulunan halk masasını rengarenk ledlerle ışıklandırdı. Cadde ve meydanları süsleyen akar ledler, yıldız ve kar figürleri yeni yıl heyecanını da hissettirmeye başladı. Işıklandırma çalışmalarında Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Tekniker Volkan Yenlik'in başında olduğu 3 kişilik elektrik ekibi görev aldı.
Fen İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Yeni yıl münasebetiyle şehir merkezinde yaptığımız çalışma belediye ekiplerimiz tarafından yapıldı. Estetik ışıklandırma sistemlerini kullanarak cadde ve meydanları yeni yıla hazırladık. Önümüzdeki yıl daha geniş kapsamlı bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Bu vesileyle halkımızın yeni yılını tebrik ederiz. Hep birlikte başarı ve mutluluklarla dolu bir yıl geçirebilmeyi diliyoruz" dedi.
(SŞMC )

29.12.2012 12:41:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT