1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çorlu Güne Sisle Uyandı

Çorlu Güne Sisle Uyandı

Çorlu Güne Sisle Uyandı
A+A-

Çorlu'da gece yarısı başlayan ve öğle saatlerine kadar devam eden sisli hava, pek çok olumsuzluğu da beraberinde getirdi. Görüş mesafesi yer yer 5 metreye kadar düşerken, sis nedeniyle sürücüler zor a

Çorlu'da gece yarısı başlayan ve öğle saatlerine kadar devam eden sisli hava, pek çok olumsuzluğu da beraberinde getirdi. Görüş mesafesi yer yer 5 metreye kadar düşerken, sis nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı.
Çorlu'nun tamamında etkili olan sisli hava nedeniyle görüş mesafesi yer yer 5 metreye kadar düştü. Önceki gece Ahmet Taner Kışlalı Caddesi'nde yoğun sis nedeniyle polis ekipleri tarafından tedbir alındı. Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, sisli hava nedeniyle sürücülerin dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
Çorlu'da önceki gece yarısı başlayan ve dün öğle saatlerine kadar devam eden sisli hava nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Basık hava ve yoğun sis, nefes darlığı çeken astım hastalarını sokağa çıkamaz hale getirdi. Güne sisle uyanan Çorlulular ise sabahın erken saatlerinde işyerlerine gidebilmek için yoğun çaba sarf ettiler.
(SŞ )

07.02.2013 11:41:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT