1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çogem'li Öğrencilerden Kaymakam Celep'e Ziyaret

Çogem'li Öğrencilerden Kaymakam Celep'e Ziyaret

Çogemli Öğrencilerden Kaymakam Celepe Ziyaret
A+A-

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Vangölü Çocuk ve Gençlik Merkezi (ÇOGEM) öğrencileri, Edremit Kaymakamı Mehmet Akif Celep'i makamında ziyaret ettiler. ÇOGEM Müdürü Sebahattin B

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Vangölü Çocuk ve Gençlik Merkezi (ÇOGEM) öğrencileri, Edremit Kaymakamı Mehmet Akif Celep'i makamında ziyaret ettiler.
ÇOGEM Müdürü Sebahattin Bulut, öğretmenler Nalan Cacim ve Hatice Bal eşliğinde gelen çocukları sıcak bir ilgiyle karşılayan Kaymakam Mehmet Akif Celep, onlarla tek tek tanıştı. Samimi bir havada geçen tanışma sohbetinin ardından bir konuşma yapan Kaymakam Celep, çocukların gelecekle ilgili planlarına şimdiden yön vermeleri gerektiğine değinerek, derslerine planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını tavsiye etti. Kaymakam Celep, öğrencilerin merkezlerinde olmasını istedikleri talepleri not ettikten sonra, merkeze yakın bir yerde futbol sahası yapmayı planladıklarını söyledi.
ÇOGEM'e sık sık ziyaretlerde bulunan ve her türlü desteklerini sürdüren Kaymakam Celep'e teşekkürlerini sunan öğrenciler, tasarladıkları 2013 yılı takvimini de hediye ettikten sonra vedalaşarak kaymakamlık binasından ayrıldılar.
(MSA-Y)

30.12.2012 16:14:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT