1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuklarıyla Birlikte Nikahlarını Kıydırdılar

Çocuklarıyla Birlikte Nikahlarını Kıydırdılar

Çocuklarıyla Birlikte Nikahlarını Kıydırdılar
A+A-

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Nikah Sarayı'nda yapılan Toplu Nikah töreniyle 16 çifte nikah kıyıldı. İlk nikahı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli kıydı. B

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Nikah Sarayı'nda yapılan Toplu Nikah töreniyle 16 çifte nikah kıyıldı.
İlk nikahı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli kıydı. Başkan Dişli, Evlilik ve aile kavramlarının çok önemli kavramlar olduğuna vurgu yaparak; "Bu kurumlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Aile yapısı bizim milletimizin, toplumumuzun en değerli kurumlarından biri. Aile ne kadar güçlü olursa, millet ve devlet o kadar güçlü olur. Çocuklarımıza, ailelerimize sahip çıkmak, bu anlamda çok önemli. Onun için evlilik kurumunu korumalıyız" dedi.
Nikah törenine Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli ve nikahı kıyılan çiftlerin yakınları katıldı.
Bazı çiftlerin beraberinde çocuklarıyla gelmeleri dikkat çekerken nikah töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
(SC-İÇ)

18.02.2013 17:44:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT