1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuklara Karne Hediyesi

Çocuklara Karne Hediyesi

Çocuklara Karne Hediyesi
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yarı yıl tatiline giren ilköğretim ve lise öğrencilerine karne hediyesi olarak 75 bin adet lunapark bileti dağıttı. Öğrenciler biletleri, 27 O

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yarı yıl tatiline giren ilköğretim ve lise öğrencilerine karne hediyesi olarak 75 bin adet lunapark bileti dağıttı. Öğrenciler biletleri, 27 Ocak ve 8 Şubat tarihleri arasında Örnek Mahallesi'ndeki Park Portakal'da kullanabilecek.
Lunapark'ta eğlenen çocukları ziyaret eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklarla oyunlar oynadı, ailelerle de sohbet etti. Belediye olarak çocuklara çok önem verdiklerini dile getiren Başkan Sözen, "Çok çalışarak başarılı bir dönem geçiren çocukları yarı yıl tatilinde biraz olsun eğlendirebilmek amacıyla onlara tatil boyunca kullanabilecekleri ücretsiz lunapark bileti hediye ettik. Çocukların en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaya çalışırken, onların boş vakitlerini de en iyi şekilde değerlendirmelerini ve her şeyden önce stres atmalarını istiyoruz" dedi.
(AK-SK-Y)

30.01.2013 16:40:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT