1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuklara Deniz Yıldızı Projesi

Çocuklara Deniz Yıldızı Projesi

Çocuklara Deniz Yıldızı Projesi
A+A-

Malatya'da "Onlar için çok şey değişiyor" sloganıyla uygulamaya konulan Deniz Yıldızı Projesi kapsamında, çocuklara Elazığ gezisi düzenlendi. Emniyet Müdürlüğümü tarafından konuyla ilgili yapılan a

Malatya'da "Onlar için çok şey değişiyor" sloganıyla uygulamaya konulan Deniz Yıldızı Projesi kapsamında, çocuklara Elazığ gezisi düzenlendi.
Emniyet Müdürlüğümü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Emniyet Müdürlüğümüzün çocuklara yönelik projeleri kapsamında son olarak "Onlar için çok şey değişiyor" sloganıyla uygulamaya konulan Deniz Yıldızı Projesi kapsamında suçun kıyısından çekilmeye çalışılan çocuklara yönelik iki günlük Elazığ gezisi ve tatil kampı gerçekleştirilmiştir" ifadeleri kullanıldı.
"Deniz Yıldızı Projesi kapsamında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından yarı yıl tatilinde, 10-15 yaş aralığındaki 15 çocuğa yönelik olarak 1 Şubat 2013 Cuma günü Elazığ iline gezi düzenlenmiştir. 1 Şubat 2013 Cuma günü geceyi Elazığ'da konaklayarak geçiren çocuklar, hem birbirleri ile hem de polis ağabeyleri ile sportif faaliyetler, sinema faaliyetleri ve birlikte yenen yemeklerde kaynaşmışlar ve Harput gezisi ile kültürel kazanımlar sağlamışlardır" denilen açıklamanın sön bölümünde şunlar belirtildi:
"1 Şubat 2013 Cuma günü sabah evlerinden alınarak Elazığ'a götürülen çocuklar, 2 Şubat 2013 Cumartesi günü akşam dönüşte yine evlerine bırakılarak ailelerine teslim edilmiştir."
(NA-Y)

08.02.2013 11:44:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT