1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuklar Oyuncaklarına Kavuştu

Çocuklar Oyuncaklarına Kavuştu

Çocuklar Oyuncaklarına Kavuştu
A+A-

Türkiye genelinde düzenlenen kampanyada toplanan oyuncaklar Çanakkale'nin Biga ilçesindeki Kadın ve Çocuk Merkezi'ne ulaştı. UPS Türkiye, Kadın Liderlik Gelişim Programı çerçevesinde Kadın Emeğini

Türkiye genelinde düzenlenen kampanyada toplanan oyuncaklar Çanakkale'nin Biga ilçesindeki Kadın ve Çocuk Merkezi'ne ulaştı.
UPS Türkiye, Kadın Liderlik Gelişim Programı çerçevesinde Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı'nın (KEDV) desteği ile kurulan Kadın ve Çocuk Merkezleri'ndeki oyuncak kütüphanelerini yenilemek için "oyuncak toplama kampanyası" düzenledi. Kampanyada toplanan 6 bin adet oyuncak, Türkiye'nin farklı illerindeki 11 çocuk yuvasına ulaştırıldı. Biga Kadın ve Çocuk Merkezi'ne ulaşan hediyeler çocuklara büyük mutluluk yaşattı.
Merkez sorumlusu Ayfer Baykal, "UPS yönetimine böylesi güzel bir uygulamadan dolayı çocuklarımız adına emeği geçen herkese binlerce teşekkürler ediyoruz" dedi.
Van, Diyarbakır, Mardin, Çanakkale,İstanbul, İzmit ve Düzce olmak üzere Türkiye genelinde 11 çocuk kadın ve çocuk merkezinin oyuncak kütüphanesinin yenilendiği belirtildi.
(ST-GD-MŞ)

18.02.2013 11:10:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT