1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuğunu Göremeyince İntihara Kalkıştı

Çocuğunu Göremeyince İntihara Kalkıştı

Çocuğunu Göremeyince İntihara Kalkıştı
A+A-

Karabük'te, eşi kendisini terk edip sığınma evine gidince iki yaşındaki çocuğunu göremeyen bir kişi kütüphane inşaatına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Yaklaşık 15 gün önce eşinin evini terk ede

Karabük'te, eşi kendisini terk edip sığınma evine gidince iki yaşındaki çocuğunu göremeyen bir kişi kütüphane inşaatına çıkarak intihar girişiminde bulundu.
Yaklaşık 15 gün önce eşinin evini terk ederek sığınma evine gitmesi sonucu iki yaşındaki çocuğunu göremeyen Hakan Akay, inşaatı bitmek üzere olan kütüphanenin 5. katına çıkarak kapıyı içten kilitleyip cama çıktı. İnşaatta çalışanların durumu polise bildirmesi üzerine olay yerine ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri branda açarken, Karabük Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Münir Kızılkaya da cep telefonu ile şahsa ulaşarak ikna etti. İtfaiye ekiplerinin uzattığı merdiven ile 5. kattan indirilen Hakan Akay, aşağıda bekleyen gazetecilerin kendisini görüntülememesi için itfaiye erinde bulunan kar maskesini yüzüne taktıktan sonra aşağıya indi. Bu sırada sivil polis ekipleri tarafından Hakan Akay araca bindirilirken, Karabük itfaiyesinde görevli itfaiye eri Sadık Gülbağ ise üzerine zimmetli olan kar maskesini almak için uğraştı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(YE-HO-Y)

04.01.2013 16:55:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT