1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çocuğunu Göremeyen Baba Dehşet Saçtı

Çocuğunu Göremeyen Baba Dehşet Saçtı

Çocuğunu Göremeyen Baba Dehşet Saçtı
A+A-

Çanakkale'nin merkeze bağlı Kumkale beldesinde boşandığı eşi, oğlu ve kayınpederini tüfekle yaralayan eski şahıs, daha sonra intihar etti. Bir süre önce eşi Hasan Atıcı'dan (45) boşanan Cahide Atıc

Çanakkale'nin merkeze bağlı Kumkale beldesinde boşandığı eşi, oğlu ve kayınpederini tüfekle yaralayan eski şahıs, daha sonra intihar etti.
Bir süre önce eşi Hasan Atıcı'dan (45) boşanan Cahide Atıcı (40), 2 yaşındaki oğlu Ahmet Turgut'u da alarak babası Mehmet Gül'ün (70) Mehmet Çavuş Mahallesi Orhaniye Caddesi'ndeki evine yerleşti. Hasan Atıcı, bu sabah çocuğunu görmek için kayınpederinin evine geldi. İddiaya göre Atıcı ile kayınpederi Gül arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Atıcı, yanındaki tüfeğin dipçiğiyle yüzüne vurarak kayınpederini etkisiz hale getirdi. Ardından evin içerisine doğru rastgele ateş açan Hasan Atıcı'nın tüfeğinden çıkan saçmalar, eski eşi Cahide ve oğlu Ahmet'e isabet etti. Evden çıkan Hasan Atıcı, daha sonra aynı tüfekle intihar etti. Atıcı olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Cahide Atıcı ambulansla ÇOMÜ Tıp Fakültesi'ne kaldırılırken, hafif yaralanan Ahmet Turan Atıcı ve Mehmet Gül ise Çanakkale Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(CA-GD-İHS-GS-Y)

05.02.2013 12:30:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT