1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cizreli Muay Thai'ciların Büyük Başarısı Abidin Yel Şırnak

Cizreli Muay Thai'ciların Büyük Başarısı Abidin Yel Şırnak

Cizreli Muay Thaiciların Büyük Başarısı  Abidin Yel    Şırnak
A+A-

Şırnak'ın Cizre ilçesindeki genç Muay Thai'cilar (Tayland boksu) Türkiye Doğu ve Güneydoğu illeri bölge şampiyonasında büyük bir başarıya imza attı. 1-3 Şubat tarihleri arasında Gaziantep'te organi

Şırnak'ın Cizre ilçesindeki genç Muay Thai'cilar (Tayland boksu) Türkiye Doğu ve Güneydoğu illeri bölge şampiyonasında büyük bir başarıya imza attı.
1-3 Şubat tarihleri arasında Gaziantep'te organize edilen Muay Thai bölge şampiyonasına altı sporcu ile katılan Cizre Gençlik ve Spor Müdürlüğü Muay Thai takımından iki sporcu birinci olurken, iki sporcu ikinci, iki sporcu da üçüncü olarak şampiyonadan büyük bir başarı elde ederek ayrıldı. Alınan başarıdan dolayı sporcuları tek tek kutlayan Cizre Gençlik ve Spor Müdürü Nurettin Kömür, Muay Thai takımındaki sporcularımız bu turnuva için gece gündüz demeden çalışarak, çalışmalarının karşılığı olan bu başarının altına imzalarını attıklarını söyledi. Sporcular ise öncelikli olarak kendilerini eğitip bu duruma getiren antrenörlerine ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen Cizre Kaymakamı Şenol Koca ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Nurettin Kömür'e teşekkür ettiklerini belirtti.
(AY-YRT-Y)

08.02.2013 17:54:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT