1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çintimar Antrenörleri Sevindirdi

Çintimar Antrenörleri Sevindirdi

Çintimar Antrenörleri Sevindirdi
A+A-

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, 55 antrenöre eşofman dağıtımı yaptı. Kurumda görev yapan kadrolu, sözleşmeli ve fahri antrenörlere eşofman dağıtan Çintimar, antrenörleri s

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, 55 antrenöre eşofman dağıtımı yaptı. Kurumda görev yapan kadrolu, sözleşmeli ve fahri antrenörlere eşofman dağıtan Çintimar, antrenörleri sevindirdi. Çintimar, eşofman dağıtım töreninde yaptığı konuşmada Spor ve Kamp Merkezi olan Erzurum'da geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için daha çok çalışmaları gerektiğini belirterek, kendilerinden bundan sonraki çalışmalarda daha aktif ve fedakarca davranmalarını istedi. Çintimar, "Antrenör de sporcu gibi işini severek yaparsa, başarı kendiliğinden gelir. Sizlerden daha çok başarılı sporcular çıkartmanızı istiyoruz" dedi.
ÇİNTİMARA TEŞEKKÜR ETTİLER
Antrenörler GHSİM Müdürü Fatih Çintimar'a teşekkür ederek, "Fatih bey bize her zaman destek verdi. Şimdide bizlere eşofman hediye etti" diye konuştular. 55 dolayında antrenöre eşofman dağıtan Çintimar, "Bizim en büyük gayretimiz ve çalışmamız, Erzurum'un sporunun kalkınmasıdır. Türk sporuna kaktı sağlamaktır. Erzurum'da spora en iyi şekilde hizmet etmenizi istiyoruz. Türkiye'de en kalabalık antrenör kadrosuna sahip olduklarını belirterek bu sayının daha da artması için çaba sarf ediyoruz. Antrenörlerimizin güzel bir ortamda en iyi bir şekilde görev yapmaları için biz kendilerine eşofman hediye ettik. Hem iyi günlerde giyinsinler, hem de başarılı sporcular yetiştirmelerini temenni ediyoruz" dedi.
(ERZ-AT-Y)

13.12.2012 16:02:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT